Felsefemiz

Tüp Bebek

Felsefemiz

Hamilelik, kadın hayatının en önemli ve özel dönemlerinden biridir. Bu dönemin sağlıkla geçirilmesi, doğacak bebeğin dünyaya uyumunun sağlanması, anne adayı ve bebeğin iyilik durumlarının yakından takip edilmesi amacı ile hamilelik dönemini doktor takibi ve kontrolü altında geçirilmesi uygundur.

ALLE olarak felsefemiz şudur:

Hamilelik bir hastalık değildir. Dolayısı ile siz de hasta değilsiniz.

Hamilelik dönemi bazı hastalıkların oluşmasını kolaylaştırıcı bir etken olabilir. Yine normal hayatınızda kolaylıkla baş edebileceğiniz bazı hastalıklar, hamilelik döneminizde hem sizin, hem de doğacak bebeğiniz için daha ağır sonuçlar doğurabilmektedir.

Bu açıdan hamileliğinizin en başından itibaren anne adaylarımız bazı muayene yöntemleri ve tetkikler ile ayrıntılı olarak değerlendirilmektedir.

ALLE olarak amacımız “fizyolojik” olan hamilelik döneminizi, herhangi bir “patolojik” durum oluşmadan tamamlanmasıdır.

Herhangi bir patoloji gelişecek olursa en doğru bilgi ve ekiple değerlendirip müdahale etmek bizim yaklaşımımız olacaktır.

Bu süreç süresince isteriz ki anne adayımız kaygılı ise biz de kaygılanalım. Bu nedenle bizimle temas kurmakta tereddüt etmeyin. Hekimlerimiz ve hamile asistanlarımız sizin kaygılarınızı gidermek için her zaman ellerinden geleni yapacaklar…

Bizim takibimizdeki tek anne adayı tabi ki siz değilsiniz. Ama her sıkıntınızı bizimle paylaştığınızda biz biliriz ki, telefonlarımız çalmıyorsa herkes mutlu demektir…

« Geri Dön