Jinekoloji

Kadın Doğum

Jinekoloji

ALLE Kadın Sağlığı, değer veren yaklaşımı, yüksek teknolojisi ve uzman ekibiyle Ataşehir’in en güzel yerinde sizler için açıldı. ALLE’de hamilelik takibi, yüksek riskli hamilelik takibi, tüp bebek, endoskopik cerrahi, cinsel fonksiyon bozuklukları konusunda uluslararası deneyime sahip, güven veren bir ekip görev yapıyor.

ALLE Kadın Sağlığı olarak önceliğimiz, modern tıbbın ve güncel tedavi yaklaşımlarının gerektirdiği yüksek teknolojiyi sürekli takip ederek ve ekip ruhuyla çalışarak var olan alışkanlıkları değiştirmek.

ALLE Kadın Sağlığı ekibi yüksek tecrübesi ve deneyimi ile son yıllarda sıklığı artan infertilite, yani kısırlıkta da hızlı tanı, etkin tedavi olanağı sunuyor. Uzman psikologlarımızın ve yardımcı sağlık personelimizin sürekli eşlik ettiği tedavi süreci, ileri teknoloji kullanan tüp bebek merkezleri ile işbirliği içinde yürütülüyor. Bu süreçte yumurtlama takipleri, intrauterin inseminasyon (aşılama) spermiogram ve gerekli tüm hormon testleri kliniğimizde yapılıyor.

Modern tıbbın getirdiği en önemli yenilik olan minimal invaziv cerrahi, özel uzmanlık ve eğitim gerektiren bir tedavi yaklaşımı olup yurtdışı sertifikalı doktorlarımız tarafından başarıyla uygulanmaktadır. Jinekolojik hastalıklardan myom, polip dış gebelik, endometriozis, çikolata ve yumurtalık kistlerinin tedavisinde kullanılan laparoskopi&histereskopi cerrahi yöntemi ile daha az ağrı, daha hızlı iyileşme ve sosyal hayata kısa sürede dönüş mümkündür. ALLE olarak, jinekolojik sağlığınızın tüm gereksinimlerini karşılama konusunda iddialıyız. 20-65 yaş arasında gerekli tüm kanser ve kanser öncesi lezyonların tanısı ve taraması için pap-smear, HPV aşısı kan testleri ve ultrason takipleriniz ALLE Kadın Sağlığı ekibimiz tarafından takip ediliyor ve sizlere anımsatılıyor.

ALLE Kadın Sağlığı ekibimiz için öncelik daima ‘butik hizmet’ verebilmektir. Hastalarımızın özel hayatının ve bilgilerinin gizliliğini son derece önemseriz.

Menopoz ve menopoz öncesi gerekli koruma ve destek programları ile cinsel sağlığınız da bize emanet. Sağlıklı bir cinsel yaşam için vaginusmus, isteksizlik, erken boşalmagibi cinsel fonksiyon bozuklukları da uzman ekiplerimiz tarafından multidisipliner bir yaklaşımla çözüme kavuşturuluyor.

« Geri Dön